Знову в суху! «ЛНЗ-Лебедин» — ФК «Біла Церква» 4:0

31 серпня відбувся п’ятий тур чемпіонату України серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арена» Приймав команду ФК «Біла Церква». Господарі поля з перших хвилин заволоділи ініціативою, переграючи гостей на всіх ділянках поля. Наші футболісти до 22 хвилини не змогли розпечатати ворота гостей, на заваді ставав воротар ФК «Біла Церква». Лише на 22 хвилині Олександр Колос відкриває рахунок на користь «ЛНЗ-Лебедин», так закінчується перша половина поєдинку, повідомляє начальник команди Василь Шевцов.

У другому таймі на 53 хвилині Антон Поступаленко подвоює рахунок 2:0.На 80-тій хвилині Сергія Дєдова збивають у зоні, арбітр призначає пенальті, його реалізує сам потерпілий 3:0. На 87 хвилині В’ячеславу Ткаченку вдається довести рахунок до 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну зустріч «ЛНЗ-Лебедин» проведе 7 вересня в смт. Миколаївка сумської області з командою «Вікторія».