Золото з Ворохти

Дві команди дівчат Матусівської ДЮСШ приїхали додому з першості України з футзалу з кубками та медалями.

Дівчачий футбол на Шполянщині вже багато років не покидає шкалу популярності серед захоплень школярів, тому вкотре наші дівчатка довели всьому району, що у нас є ким гордитися.

Щоденні наполегливі тренування, серйозна підготовка до змагань різного рівня не проходять ніколи даремно. Ось і нещодавнє повернення з тижневої подорожі юних спортсменок було не з порожніми руками, а із прикарпатським золотом!

Отже, як повідомила директор Матусівської ДЮСШ Надія СТЕЦЕНКО, 5—8 травня в місті Ворохта Івано-Франківської області відбулася фінальна першість України з футзалу першості ВФСТ «Колос» АПК України серед дівчат 2001, 2002, 2003—2004 років народження. До фіналу кожної підгрупи ввійшло по шість областей України. Команди Матусівської ДЮСШ брали участь двома віковими групами — 2001 та 2003—2004 років народження.

Змагалися у цьому Всеукраїнському турнірі представниці Івано-Франківської, Хмельницької, Черкаської, Донецької, Херсонської, Львівської та Полтавська областей. Матчі проходили три дні на штучних майданчиках. Незважаючи на холодну дощову погоду, шполянські вихованки змогли гідно виступити на цих змаганнях, показавши свою майстерність у технічній і тактичній підготовці.

За підсумками змагань команда «НІКА» 2001 р.н. виборола срібло, а наймолодші вихованки Матусівської ДЮСШ команда «НІКА-Лебедин» 2003—2004 р.н. стали чемпіонками першості України з футзалу! До складу команд входили і дівчатка з команди «Жайвір» Шполянської ДЮСШ. Диплом кращого воротаря змагань отримала Анна Гонтаренко. Команди готували тренер-викладач Матусівської ДЮСШ з футболу Олександр Жовнір та тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Віталій Гончаренко.

— Коли ми вболівали у фінальному матчі за нашу молодшу команду, це були дуже напружені хвилини, адже рахунок довгий час не відкривався, — розповів Віталій Гончаренко. — До того ж лив дощ, який заважав повноцінно рухатися. Але це дало можливість заробити штрафний, який успішно виконала Тетяна Сторчак — гол був забитий у «дев’ятку», що й принесло нам перемогу у фіналі, матч так і закінчився з рахунком 1:0. Ми емоційно раділи, а інші вболівальники жартівливо захоплювалися нашим показовим виступом: «Шпола справжнього «Роналдо» привезла на змагання!».

— Такі поїздки дозволяють нашим вихованцям на повну випробувати свої сили, а їх золоті та срібні медалі стали для нас, викладачів, для батьків і всієї громади справжнім приводом для радості і гордості за наше молоде покоління, — зазначила Надія Стеценко.

Наталія ДАВИДЕНКО