Золотоніський «Спартак» здолали з великим рахунком

18 липня відбувся заключний одинадцятий тур першого кола чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свій матч проводив на виїзді із золотоніським «Спартаком» — одним із найнезручніших суперників в чемпіонаті. Гра розпочалася атаками гостей, які повністю заволоділи центром поля. Попереду у лебединців вдало діяв Артем Охременко, який вже на 9-ій хвилині після дальньої передачі наших півзахисників забиває гол у ворота господарів.

Фуболісти «ЛНЗ-Лебедин» посилюють натиск на ворота суперників — на 14-ій хвилині дальній удар метрів з двадцяти Євгена Розки досягає мети — 2:0. Після другого гола матч переходить в спокійне русло — гості повністю контролюють хід поєдинку.

Наприкінці першого тайму спартаківці проводять контратаку, яку завершує ударом нападник господарів, але наш воротар Денис Маценко рятує свою команду, перевівши м’яч на кутовий. Перша половина зустрічі так і завершилася з рахунком 2:0.

Другий тайм проходив за явної переваги гостей, але лише на 90-ій хвилині матчу рахунок стає 3:0 — гол дальнім ударом забиває Ігор Рудюк.

22 серпня «ЛНЗ-Лебедин» проведе наступну зустріч на виїзді — в Катеринополі вони зустрінуться з командою «Наша Ряба». В перерві чемпіонату ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе контрольні зустрічі та братиме участь в турнірах, які проводитимуться в м. Шпола та на полях суперників.