Звернення з нагоди 32-х роковин трагедії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

Дорогі шполяни!

Сьогодні виповнилося 32 роки з того трагічного дня, що започаткував відлік іншого життя українців: в умовах небезпеки для здоров’я і життя, людських втрат і численних суспільних проблем. Чорнобиль поламав життя мільйонів, для яких назавжди розділився час: безтурботне життя до аварії на реакторі і небувале горе після 26 квітня 1986 року.

Відтоді зародилася велика тривога за майбутнє прийдешніх поколінь, а разом із тим — масштабне завдання всі сили спрямовувати задля безпеки людства, на боротьбу з наслідками цієї катастрофи планетарного масштабу. Розміри її могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі відповідальних і небайдужих людей. серед них — і ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи зі Шполянщини, які рятували світ, ризикуючи найдорожчим — здоров’ям. На жаль, багатьох передчасно забрало Небо…

А всі, кому долею судилося жити далі із цим тягарем у серці, мають хвороби, потребують належного медичного та соціального забезпечення, і, в першу чергу, суспільної підтримки і розуміння.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля — справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства.

Від імені депутатського корпусу

голова Шполянської районної ради

Олександр КУЗУБ