А ВИ ВІРИТЕ, ЩО КАРТА БАЖАНЬ ПРАЦЮЄ?

Я ― так. І переконалась у цьому, створивши таку карту ще минулого року. І скажу відверто: нехай за цей рік не на всі 100%, а на 80% точно все омріяне здійснилось…

Тому пропоную і вам спробувати. У всякому разі психологи переконують, що наші бажання в такий спосіб матеріалізуються.

Найсприятливішим часом для створення карти бажань є період зростаючого місяця. Я ж робила в перші дні китайського нового року. Нинішнього, 2016 року, він почнеться з 7 на 8 лютого. Можна робити таку карту і в інший важливий чи переломний момент свого життя. Важливо, щоб було сильне бажання, гарний настрій і віра в те, що все обов’язково здійсниться.

Психологи пояснюють це так: коли людина чітко і ясно уявляє те, чого бажає, у неї в голові складається певний образ, що характеризує її мрію. Якщо постійно про це думати, такий образ міцно входить у підсвідомість і згодом людина, навіть не усвідомлюючи, робитиме кроки, необхідні для здійснення мрії. Такий ефект називається ― візуалізацією бажань.

Карту бажань слід зробити за день, тому заздалегідь потрібно підготувати всі заготовки і придбати необхідні матеріали. Це можуть бути картинки, вирізані з журналів чи взяті з Інтернету і роздруковані на принтері, які слід наклеювати на ватман за відповідними секторами. Карту бажань радять робити самостійно, без допомоги друзів чи рідних.

Почати складання карти необхідно з центру.

Центральний сектор — це втілення людини і її головної мрії, саме в центрі потрібно розташувати власне зображення. Фото треба вибирати, виходячи з того, якою людина хоче бачити себе в майбутньому — здоровою, радісною, щасливою. Отже, фотографія в центральному квадраті повинна бути саме такою.

Сектор багатства ― верхній лівий кут. У цьому секторі можна розміщувати фото з зображенням грошей і писати позитивні записи, що стосуються доходів і зарплати. Наприклад, під фото з пачками грошей можна написати, що моя зарплата становить... бажану суму. Тут також можна створити колаж з фотографій, які яскраво характеризують і символізують багатство.

Сектор слави ― верхній середній сектор — слава, визнання, пошана. Тут розташовуються фото, що відповідають професійним і творчим амбіціям людини. Тут розташовують ся будь-які аспекти, що символізують визнання, до них належать п’єдестал пошани, кубки, грамоти, дипломи, червона доріжка, фото у відомому журналі і т. п.

Сектор любові ― верхній правий кут. Для тих, хто лише мріє про щасливу сім’ю і кохання, тут можна розмістити романтичні фото або зобразити себе у весільному вбранні. Для сімейних людей краще за все закріпити успіх гарним фото, можна весільним або зі спільного відпочинку. Головне, щоб на цьому фото обидва партнери випромінювали любов і щастя.

Сектор здоров’я та сімейних відносин ― лівий сектор у центральній зоні. Цей сектор включає не тільки фізичне здоров’я, але й психологічний і емоційний стан всіх членів сім’ї, включаючи домашніх тварин. Тут можуть бути розташовані спільні сімейні фото на прогулянці, на відпочинку, колажі всього сімейства в красивих і приємних місцях.

Сектор творчості і дітей ― правий сектор по центральній лінії. Якщо ви плануєте мати дітей, закріпіть своє бажання фотографією малюка в цьому секторі. Якщо вже маєте дітей, то відобразіть тут їх творчий потенціал, і себе не забудьте. До творчості належать будь-які творіння ― від кулінарії до шедеврів мистецтва.

Сектор знань і умінь ― лівий нижній кут. У цьому кутку можна розміщувати картинки, які символізують ваші прагнення до отримання нових знань і навичок на будь-якому терені, починаючи від вивчення наук і мов, закінчуючи навчанням танцям.

Сектор кар’єрного зростання ― нижній центральний сектор. Тут треба максимально відобразити всі свої кар’єрні і професійні прагнення — гарний кабінет, графік зростання, презентації та фото бажаних досягнень у професійній сфері.

Сектор подорожей і помічників ― правий нижній кут. Тут можна зафіксувати зображення країн, які ви мрієте відвідати, види транспорту, наприклад, морський лайнер або літак, помістити себе і своїх близьких на тлі відомих споруд або курортів. Не варто забувати про помічників, це не тільки люди, але і вищі сили, які ведуть нас по життю.

Коли карта буде готова, необхідно знайти для неї ідеальне місце. Ви повинні щодня бачити її, але при цьому, щоб її не бачили інші. Краще за все помістити її в спальній кімнаті, щоб відразу після пробудження можна було подивитися і подумати про свої бажання.

Є цілком наукове обґрунтування, чому карта працює: при її створенні людина ніби впорядковує свої думки і візуалізує їх. Таким чином, підсвідомість налаштовується на роботу в реалізації намічених цілей.

Підготувала Лариса БАЧИНСЬКА.