Безгольова нічия у матчі з «Атлетом»

Лебединський «ЛНЗ» розійшовся миром зі столичним «Атлетом». Після 19 турів «ЛНЗ» посідає третє місце в турнірній таблиці з 39 очками в активі. Наступний матч наша команда проведе на виїзді в межах фіналу Кубку України проти «Олімпії» «Савинці».

Напередодні матчу захисник ФК «ЛНЗ» Олександр Насонов  поділився очікуваннями від гри.

– Готуємося в звичайному режимі, нічого особливого. Зараз кожна гра для нас як фінал. Кожен суперник налаштовується на гру з нами і хоче забрати хоч якісь очки. Сильні сторони «Атлета» тренер проговорить нам на теорії і ми повинні бути до них готові, - розповів гравець в інтерв’ю клубній пресслужбі.

Гра розпочалась досить жваво. Перші 15 хвилин команди боролись за м’яч, проте жодних небезпечних моментів не створили. На 19 хвилині Кошелюк сильно пробивав по воротах, але м’яч пролетів трохи вище воріт.

У середині тайму гравці «Атлету» створили супермомент. Нападник гостей в штрафному «ЛНЗ» отримав передачу від Мкпасі, однак Норенков у підкаті в останній момент вибив м’яч за межі футбольного поля. Загалом, у першому таймі «ЛНЗ» створив кілька моментів, але всі вони були не надто небезпечними.

У другому таймі наша команда була близькою, щоб відкрити рахунок у матчі. На 61 хвилині Бобко подав з кутового, Тарасенко виграв боротьбу за м’яч і скинув на Насонова. Той обробив м’яч, але пробив невдало, значно вище воріт. За кілька хвилин Бобко пробивав з лінії штрафного, але голкіпер гостей зміг взяти цей удар.

Під кінець тайму гра досить загострилась. Обидві команди були близькі до того, щоб відкрити рахунок у матчі, утім рахунок лишився незмінним – 0:0.