«БлагоДІЙники в дії»: васильківські учні залучали однолітків до вирішення проблем безпритульності тварин

«Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів.

"Добрі справи легше робити разом!», – під таким лозунгом учні Васильківського НВК у межах Всеукраїнської благодійної акції «БлагоДІЙники в дії» взяли активну участь у проєкті, який спрямований на практичне залучення школярів до розв’язання проблем безпритульності тварин.

  Упродовж  декількох місяців учні школи разом з соціальним педагогом Анастасією Володимирівною Ярмоленко долучились до виконання низки завдань. Виготовляли плакати на тему «Стерилізація котів та собак» та розповсюдили їх на околицях села Васильків та міста Шполи. Пошили теплі лежаки, та разом з небайдужими учнями школи, їхніми батьками та вчителями зібрали кошти на купівлю корму та іграшок для тварин з притулку «Друг» міста Черкаси. 

–Діти провели  розважально - виховний  захід «Вертляві хвостики» з молодшими учнями школи, який присвятили дбайливому ставленню до домашніх тварин. На просторах мережах інтернет поширили 40 постів про собак та котів з притулків, які шукають  домівку на сайті  https://happypaw.ua/ua/shelter/dog, – розповідають педагоги школи. –

 Серед учнів 1–8 класів організували фотовиставку «Я відповідальний господар», де кожен з учнів міг поділитись світлиною зі своїм домашнім улюбленцем, та показати як він доглядає за ним. Відправивши організаторам акції фотозвіт, ми отримали зворотний зв'язок, що стали однією з найактивніших та найкреативніших шкіл. 

Учнів нагородили чудовими пригодницькими іграми від «Happy Pow» та ТМ «Purina».