ЧОМУ Я ГОЛОСУЮ ЗА ЮРІЯ ВЛАСЕНКА

Нинішньому Президенту України випала одна з найскладніших місій, порівняно з нашими попередніми керманичами. Для вирішення найскладніших проблем йому потрібна підтримка злагодженої команди професійно підготовлених людей. Я голосую на цих виборах за Юрія Власенка з кількох причин. Це висококласний фахівець у галузі енергетики з багаторічним стажем. Його трудовий шлях — з майстра Катеринопільського РЕМу до голови правління ВАТ «Черкасиобленерго». Відзначений багатьма урядовими нагородами.

Юрій Власенко знаходиться, у хорошому віковому сенсі, у тому періоді життя, коли є багатий досвід і водночас можливість успішно працювати. На мою думку, він спроможний допомогти Президенту у нинішній непростий для України час. Юрій Петрович виріс у селі, а це сформувало у ньому проукраїнську вдачу. Він знає життя простих людей. Як небайдужа людина, я спілкувався з мешканцями села Радчиха, де проживають його батьки. Це, відзначу, — проста працелюбна родина. Також я спілкувався з працівниками Шполянського РЕМу. Вони підтверджують, що Юрій Власенко — професіонал своєї справи, знаючий, людяний керівник, який багато зробив для енергозабезпечення нашої області. В Україні достатньо власних енергетичних ресурсів навіть для експорту. Потрібно лише їх розумно задіяти. І тоді російський газ нам взагалі буде не потрібний. Принаймні, ми не будемо так залежати від нього. Юрій Власенко вирішуватиме в парламенті усі складні проблеми енергетики, необхідні для розвитку економіки нашої держави. До речі, очолюване ним ВАТ «Черкасиобленерго» — багаторічний дієвий шеф нашої Шполянської школи-інтернату. Погодьтеся зі мною, але професіонал такого рівня — лише один із 18-ти кандидатів по нашому 196-му виборчому округу.

Отже, я голосуватиму за Власенка, бо вірю, що ця людина здатна жертовно працювати і нести персональну відповідальність за створені ним закони. Голосую за людину прогресивного мислення, враховуючи енергетичну специфіку непростого нинішнього часу!

Андрій СЕРЕДА. м. Шпола.