Десятикласник міської школи №1 Андрій Буз став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Права людини в дії»

З метою розвитку культури прав людини, поширення інформації про права людини, підвищення мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини, восени 2015 року було проведено Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України», організований програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

На конкурс було надіслано близько 500 робіт практично з усіх регіонів України. Серед них — есе учня 10 класу Шполянської ЗОШ №1 Андрія Буза — відмінника, неодноразового призера обласних предметних олімпіад. Разом зі своїм консультантом — вчителем історії та правознавства Тетяною Обревко — ерудований десятикласник у своєму творчому есе порушив теми права на життя, питання свободи слова, продемонструвавши розуміння важливості прав людини для молодого покоління українців.

До речі, Андрій, взявши участь в олімпіаді з української мови та літератури (ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад), продемонстрував ще й свої гарні мовні здібності і став призером ІІ місця.

За інформацією газети «Дзвін» та сайту відділу освіти.