Дитячий парк став центром дозвілля під час канікул

Невпізнанно змінився міський парк дитячого дозвілля у Шполі. За останні два роки тут значно облагородили територію, з’явилися нові тротуарні доріжки, побільшало гойдалок, а також тут встановили тренажери на спеціально облаштованому майданчику.

Протягом навчального року в парку проводять різні заходи для місцевої малечі та юних гостей з інших населених пунктів Шполянщини. Маленьким відвідувачам запам’яталися відкриття Резиденції святого Миколая, різдвяні святкування та весняні розваги. Нещодавно тут вперше провели вечір музики за участі місцевих музикантів. Відгуки про його організацію найкращі – і від дітей, і від дорослих!

З настанням літніх канікул малечі на території парку побільшало. Наймолодші вивчають нові гойдалки, розважаються на гірці та батутах, старші зацікавлено грають у настільні ігри, надані місцевою ігротекою, у теніс та пляжний волейбол. Про дитяче дозвілля в Шполянській ОТГ дбають, це ще раз довело нещодавнє свято в Казковому містечку парку дитячого дозвілля «Мій дзвінкий веселий м’яч».

Малеча охоче брала участь у рухливих іграх «Влучи в ціль», «Бережись м’яча», «М’ячик-стрибунець» тощо. Завзято вигравали діти у різних конкурсах смайлики «Літо – 2018», радіючи літечку й прагнучи перемогти. За умовами акції, яку започаткували в громаді, той з дітей, хто до кінця літніх канікул назбирає найбільшу кількість смайликів, отримає головний приз!

Та, мабуть, головне – це не приз, а те, що діти протягом канікул знають де себе подіти. Батьки можуть не хвилюватися, адже фахівці парку дитячого дозвілля Шполянської ОТГ роблять все можливе, аби нинішнє літо залишило по собі лише добрі й приємні спогади як у малюків, так і у їхніх тат і мам.

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова на своїй сторінці у Facebook написала, що чудово, що у Шполянській ОТГ тепер є місце, де все це малеча може робити. Вона також зазначила, що парк із розмаїттям розваг як фізичних, так й інтелектуальних дає змогу дітворі, сховавшись від спеки, веселитись. Батьки ж, своєю чергою, спокійні, що їхні чада проводять дозвілля в безпечному місці, а не шукають пригод деінде.

«Такі ініціативи громади – чудовий приклад свідомого підходу до організації зон відпочинку для людей, адже літо створене не для того, аби сидіти удома, а для того, щоб спілкуватись та відпочивати», – написала Ірина Ванникова.