«Долю перемоги вирішила футбольна лотерея»: футболісти з Лебедина здобули срібло Меморіалу Макарова

8 напружених ігор за майже півтора тижня і півтора десятка забитих голів – непоганий доробок лебединських футболістів під час виступів на Меморіалі Макарова.  ФК «ЛНЗ» був за крок до історичної перемоги в столичному турнірі, але  долю кубку вирішила серія пенальті… Лебединці отримали своє заслужене срібло. Воротар «ЛНЗ» – Панченко, визнаний кращим голкіпером турніру.

15 забитих голів і чотири пропущених у 8-ми матчах турніру – ціна срібних медалей для команди з Лебедина. Статистика виступів команди: 5 перемог, одна нічия і дві поразки(обидві від ФК «Джуніорс» - ред.).

Успішно вийшовши з групи футболісти «ЛНЗ» у чвертьфіналі мінімально перемогли «Рубікон», а в наступній стадії переконливо здолали АФСК «Київ» з рахунком 3:0.

У фіналі лебединці зустрілись з торішнім чемпіоном ФК «Джуніорс» (Шпитьки). В середині першого тайму лебединці заволоділи ініціативою та зуміли відкрити рахунок. Доронін влучним прострілом з-за меж штрафної поцілив м’яч в нижній кут воріт воротаря киян.

Утім наприкінці гри противник таки зумів відігратись – Самбурський відновив паритет у грі «хитрим» ударом по воротах Панченка.

В основний час команди не змогли визначити переможця і суддя призначив серію пенальті.

В цій футбольній лотереї перемогу святкували кияни, які чотири рази влучили у ворота Панченка. 4:2 остаточний рахунок серії - кубок турніру залишається в Шпитьках.

Окрім срібних медалей турніру голкіпер лебединців Євген Панченко визнаний найкращим воротарем  змагань. Він повторює досягнення свого наставника Дмитра Козаченка (1999 рік).