Голова Черкаської ОДА презентував арт-об’єкт у Географічному центрі України

На Черкащині презентували арт-об’єкт, який зводять в області до 30-річчя Незалежності України. Його назва – “Серце України”. За задумом організаторів, цей арт-об’єкт має стати символом духу та сили нашої держави. 

Презентація відбулася 23 липня, під час проведення туристичного форуму в Суботові, що на Чигиринщині. Презентував голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко. Об’єкт складається із 25 пар крил, як уособлення 24 областей і Автономної республіки Крим і має вигляд компасу.  2Висота крил – понад 5 метрів. На кожній парі крил позначений автентичний орнамент відповідної області.

Також очільник області розповів і про новий слоган для майбутнього об’єкта.

– У центрі об’єкта під склом буде розміщене серце, яке пульсуватиме завдяки підсвітці, також буде звук серцебиття. У нас є слоган “Приїдь і послухай, як б’ється серце України”. Невід’ємною частиною “Серця України” стане флагшток із найбільшим прапором України у Черкаській області. Висота прапору – 52 метри, ширина – 9 метрів та довжина 13 метрів, – розказав він.

Нагадаємо, географічний центр України розташований на Черкащині на північній околиці села Мар’янівка (нинішній Звенигородський район). Він розрахований за усередненими значеннями широти і довготи крайніх північної, південної, західної та східної точок України.