Гроші, пільги та закордонна підтримка: у Шполі на засіданні виконкому розглянули важливі питання

Фото: Шполянська міська рада

Вчора, 8 лютого, відбулося третє засідання виконавчого комітету Шполянської міської ради. На порядок денний було винесено 36 питань, які стосувалися життєдіяльності громади. Зокрема, затвердили рішення про відшкодування вартості за проїзд на процедуру гемодіалізу пацієнтам, які хворіють хронічною нирковою недостатністю.

Про це повідомляють у міськраді, пише "Шполяночка+".

Крім того, надали дозвіл на звільнення від плати за харчування учениці пільгової категорії Сигнаївського ліцею та відшкодували вартість за проїзд дитині зі значними порушеннями функцій опорно-рухового апарату до Журавського ліцею.

Члени виконкому також надали згоду на отримання від Управління освіти і науки Черкаської ОВА благодійної пожертви іноземного підприємства «Логін»- маршрутизаторів із точками доступу Wi-Fi та веб-камер Cisko Meraki для Шполянських ліцеїв № 1,2,3.

Вісім малолітніх та неповнолітніх дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Щодо матеріальної підтримки військових: 15 осіб - учасників АТО/ООС отримають одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 30 000 грн; 3 військовослужбовці, зараховані для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, отримають по 20 000 грн одноразової допомоги; 85 000 грн загалом виділили із міського бюджету на лікування чи реабілітацію пораненим учасникам бойових дій російсько-української війни; 5 мешканців громади, мобілізовані до української армії, отримають одноразову допомогу по 20 000 грн; 13 600 грн одноразової допомоги виділили громадянам із тяжким перебігом хвороби та онкохворим.