Кошти на потреби освіти, культури та медицини: депутати затвердили важливі рішення

Минулого тижня відбулося  пленарне засідання позачергової сорок шостої сесії районної ради. На ньому депутатами  затвержено  важливі рішення щодо виділення коштів на нагальні потреби освіти, культури та медицини, збільшення розміру премії ім. Івана Гончара та передачі  в оренду приміщення ТРК.

Лікарня поповниться молодими кадрами

Директор КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Василь Уманець звернувся до присутніх із повідомленням, що лапароскопічна стійка, придбана днями, встановлена та готова до роботи, подякувавши за  співучасть усім причетним до цієї довгоочікуваної події. Керівник поділився приємними новинами, що в лікарню на зміну досвідченим лікарям  прибуває когорта молодих фахівців –педіатр та хірурги. Тож проблема кадрового забезпечення поступово стає менш гострою.

195 тисяч на нагальні потреби  освіти, культури і медицини

Заступник начальника фінансового управління Шполянської райдержадміністрації Наталія Бойко доповіла про внесення змін до Програми «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2019-2021 роки»,  внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради, а також про зміни до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII «Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік», згідно з якими депутати підтримали ініціативу про виділення 195 тис. гривень, необхідних для придбання  будівельних матеріалів на ремонти закладів освіти району,  коштів для виготовлення проектно- кошторисної документації, необхідної для запланованого демонтажу  аварійної обсерваторії в Лозуватській ЗОШ та на інші нагальні потреби в галузі освіти, культури, медицини.

Розмір премії імені Івана Гончара збільшено

Про внесення змін до рішення районної ради від 24.09.2004 №15-20/VI «Про районну премію імені Івана Гончара в галузях культури і освіти», про внесення змін в рішення районної ради від 24.09.2004 №15-19/ІV «Про районну премію імені братів М.С. і О.С.Коломійченків в галузі охорони здоров’я» доповіла заступник голови РДА Ірина Каландирець, згідно з якими депутати погодили оновлений склад комісій з присудження премій та  підтримали ініціативу про  збільшення розміру премії до 2 тис. грн.

Літній танцмайданчик відбудують в рамках волонтерської програми БУР

Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ літнього танцювального майданчика, який планується відбудувати в рамках волонтерської програми БУР («Будуємо Україну Разом»), що через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян, доповів директор Шполянського РБК Анатолій Берестецький. Депутатський корпус підтримав  цю пропозицію.

Приміщення колишньої ТРК передадуть в оренду

Рішенням постійної депутатської комісії з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності погоджено доцільність передачі нежитлового приміщення колишньої редакції районного телерадіомовлення загальною площею 175,3 кв.м, яке знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Європейська, 2а, в оренду. Депутати одноголосно погодили намір передачі в оренду  комунального  майна колишнього приміщення телерадіомовлення, ураховуючи етапність передачі майна в оренду, згідно  з чинним законодавством з питань оренди  державного та комунального майна.