Наталка Карпа і Євген Терехов записали пісню «Матерям» на слова шполянських авторів

Українська співачка Наталка Карпа і її чоловік герой АТО Євген Терехов разом записали пісню, яку присвятили матерям українських військових.

До Дня захисника України співачка і її чоловік презентували ліричну композицію «Матерям».

Пісня присвячена матерям військових. Авторами слів стали поетеси зі Шполянщини — Ніна Івашкевич і Любов Харченко. Про це повідомляє газета «Сегодня».

      Наталя надихнулася на такий проект після того, як почула проект «Пісні війни», в якому артисти співають разом з героями АТО. Після цього вона вирішила покласти текст на музику і записати пісню разом зі своїм чоловіком, героєм АТО Євгеном Тереховим. 

     «Подорожуючи з чоловіком Україні, я неодноразово зустрічалася з його бойовими друзями — це окремий світ, але коли ти спілкуєшся з їх дружинами, матерями, сестрами — заглядаєш в їхні очі, чуєш розповіді про хвилини відчаю, про моменти, коли ти не знаєш, що з твоєю близькою людиною — це зовсім інший світ. Таким жінкам потрібно ставити пам'ятники… Дуже переживаю за матерів, діти яких перебувають у полоні або зникли безвісти... Коли Євген прочитав вголос цей вірш, ми вирішили саме в такому форматі і записати пісню», — пояснила Наталія Карпа.

     Надзвичайно зворушливий, до щему в серці, відеокліп пісні можна переглянути в Інтернет-просторі, в якому він перебуває у вільному режимі.