Матч-відповідь також завершився перемогою шполянських футболістів

9 серпня на районному стадіоні «Колос», в рамках підготовки до другого кола чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги, від-булася товариська гра між ФК «ЛНЗ-Лебедин» та ФК «Буревісник» (с. Петрове Знам’янського району Кіровоградської області). Гості завітали до м. Шпола з матчем-відповіддю. Команди зустрічалися на минулому тижні — тоді ФК «ЛНЗ-Лебедин» переміг з рахунком 4:1. Футболісти «Буревісника» дещо змінили свій склад в порівнянні з попередньою грою, підсиливши його досвідченими гравцями.
Гра розпочалася без розвідки, адже команди добре знайомі. Нападники обох колективів не використовували зручні моменти, тому що вдало діяли воротарі. Коли перший тайм добігав кінця, ФК «ЛНЗ-Лебедин» вдалася швидка атака, яку стрімко завершив Артем Охременко, пробивши м’яч під гострим кутом. Другий тайм пройшов в обопільних атаках, але рахунок не змінився — 1:0 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин».
Наступний контрольний поєдинок ФК «ЛНЗ-Ле-бедин» проведе 16 серпня в м. Старокостянтинів Хмельницької області з командою «Случ», яка посідає друге місце в чемпіонаті Хмельницької об-ласті.