Міністр соціальної політики України Павло РОЗЕНКО: «Субсидія на наступний опалювальний період буде продовжена автоматично»

— Тим громадянам, які вже перебувають в системі субсидій на житлово-комунальні послуги, на наступний опалювальний період субсидія буде продовжена автоматично.

Про це в ефірі «Радіо «Вести» заявив глава відомства Павло Розенко.

«Система субсидій досить непогано спрацювала. На сьогодні близько 6 мільйонів українських сімей, які оформили субсидії, захищені в результаті підняття тарифів на газ і житлово-комунальні послуги», — повідомив він. За словами міністра, система субсидій буде продовжена і в наступному опалювальному періоді.

«Більш того, ми зробили систему субсидій автоматичною. І на наступний період тим людям, які знаходяться сьогодні в системі субсидій, вона буде продовжена автоматично. Без додаткового звернення в управління соцзахисту», — зазначив Павло Розенко.

У прес-службі також нагадали, що в державному бюджеті України на 2016 рік на житлові субсидії передбачено 35 мільярдів гривень.

Як раніше повідомляв УНІАН, за даними Держстату, сума призначених субсидій у січні-лютому 2016 року зросла в 14 разів.

При цьому середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у лютому 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився в 4,2 рази — до 1,4 тис. грн.