Міська рада ухвалила бюджет громади на 2022 рік

Основний фінансовий документ громади — збалансований за доходами і видатками та є соціально спрямованим. Загальний обсяг доходів складає 320 млн. грн, з яких 210 млн. грн — власні надходження (без врахування трансфертів із державного бюджету).

Основні видатки бюджету на 2022-й, як і в попередні роки, максимально забезпечать потреби важливих сфер у найнеобхіднішому.

Значну частину коштів на наступний рік закладено на галузь освіти — понад 214 млн. грн (98 млн. грн субвенція держбюджету), що становить 66,8 % видатків загальних доходів. Охорона здоров’я отримає понад 13 млн. грн (4,2%). Понад 25 млн. грн (загалом 7,8 %) отримає соціально-культурна сфера, з яких 12, 2 млн. грн —соціальний захист і майже 13 млн. грн — культура.

3,6 млн. грн видатків запланували на підтримку спортивної галузі громади. Житлово-комунальна сфера отримає майже 24 млн. грн (7,5 % загальних доходів). Частину коштів, а саме 1 млн. грн, передбачили на співфінансування проектів розвитку економічної діяльності міської громади — цільові гроші, які підуть на реконструкцію стадіону «Колос».

Резервний фонд міського бюджету становитиме 100 тис. грн.

Основний кошторис громади, прийнятий сьогодні, є плановим фінансовим документом. Але плани не завжди збігаються з реальністю, тому протягом наступного бюджетного періоду ми будемо коригувати як дохідну так і видаткову частину і за потреби вносити зміни, — зазначив міський голова Сергій Кравченко.Крім того, на 18 черговій сесії міської ради затвердили шість місцевих програм, прийняли рішення по 45 земельним питанням.