Молодь Шполянщини запрошують взяти участь в конкурсі “Герої серед нас”

З 1 січня до 15 лютого Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради проводить патріотичний конкурс «Герої серед нас» з метою виховання патріотизму, любові до України, національної гідності та вшанування героїв-захисників незалежної та суверенної України. До участі запрошуються учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти.

Про це повідомляє "Шполяночка+".

В цілому, учасники конкурсу здійснюють краєзнавчу, пошукову, науково-дослідницьку роботу, збирають фактичний матеріал, статистичну інформацію, працюють у музеях, бібліотеках, зустрічаються з героями, родичами героїв, записують та узагальнюють їхні спогади.
Зміст пошукових робіт повинен ґрунтуватися на матеріалі, зібраному на території Черкаської області.

І етап конкурсу необхідно провести у терміни, визначені місцевими органами управління освітою. Для участі в обласному етапі конкурсу пошукові роботи надсилаються до 15 лютого 2024 року на електронну адресу методичного відділу Центру туризму patriot.octkie@gmail.com з позначкою у темі листа «Герої серед нас».Також обов’язково потрібно до 15.02.2024 р. зареєструватися за посиланням https://forms.gle/czX4KKE6d9a7oNrw6
Роботи, які надійдуть пізніше вказаного терміну, оцінюватися не будуть.

Переможці, призери конкурсу та їх керівники нагороджуються грамотами, лауреати - дипломами.

Проведення ІІ етапу кокусу та нагородження переможців здійснюється за рахунок коштів центру-організатора.