На мистецькому заході до Великодня у Звенигородці зібрали близько 7 000 гривень військовим

Вже традиційно до Великодня у Звенигородці організували мистецький захід. У програмі були різноманітні майстер-класи, ярмарок та концерт. Дійство було створено, аби зібрати кошти на підтримку захисників. Загалом, звенигородчани зібрали близько семи тисяч гривень.

Про це повідомили у Звенигородській міській раді.

Постійними організаторами цього мистецького благодійного дійства є відділ культури, молоді, спорту та туризму Звенигородської міськради та міський Центр культури і дозвілля ім.Тараса Шевченка. Найяскравіша родзинка свята — розмаїття виробів умільців благодійного ярмарку-продажу. Прикраси, сувеніри, магнітики, вироби з мила й природних матеріалів — всього не злічити!

Багато охочих зібрали майстер-класи від викладачів Центру дитячої та юнацької творчості з виготовлення великодньої листівки, з декупажу на яйці з солоного тіста та виготовлення підставки під яйце (Таїсія Каюк, Олена Безверха, Любов Дяченко). Персональні роботи демонструвала дев’ятирічна вихованка гуртка «Намистинка» Центру творчості Валерія Сороченко.  А учні  та викладачі дитячої художньої школи охоче пропонували містянам за донат для ЗСУ прекрасні, виготовлені власноруч великодні писаночки та декоративні прикраси, обереги-мандали. Вихованці цієї мистецької школи проводили й майстер-клас з аквагриму. Також  долучилися й батьки вихованців мистецьких закладів, приготувавши для продажу смаколики. У Великодній ярмарок гармонійно влилися жваві мелодії у виконанні інструментального дуету Звенигородського ЦКіД, у складі гармоніста Леоніда Гаркавенка і бубоніста Дмитра Волошина. А всі охочі залюбки знімкувалися у колоритній фотозоні. Гарний настрій зі сцени глядачам дарували наші талановиті діти: учні школи мистецтв, Центру дитячої та юнацької творчості і вихованці дитячого вокального ансамблю «Горицвіт» ЦКіД.

Звуки повітряної тривоги пронизали святкове дійство. Але, все ж і концерт, і весь захід відбувся. Та, що найголовніше, учасникам свята вдалося зібрати майже 7000 гривень для військових.

Коментарі