На Шполянщині дітям із прийомної сім’ї подарували фортепіано

На Шполянщині дітям із прийомної родини подарували фортепіано. Дівчатка давно мріяли про цей музичний інструмент, проте сім'я не могла собі дозволити його придбати.

У прийомній сім’ї Світлани Свиридюк із села Сигнаївки виховується 6 дітей. У Світлани зростають талановиті доньки, троє з яких захоплюються мистецтвом, зокрема опановують гру на фортепіано.

Фортепіано — це розкішний музичний інструмент і, звісно, недешевий. Дівчата мріяли, аби мати піаніно вдома, щоб повторювати п’єси, закріплювати музичні уроки, грати для душі, для всієї родини.

Завдяки добрим людям, за підтримки Шполянської міської ради мрії дівчаток здійснилися.

"Хочемо подякувати начальнику Служби у справах дітей Валентині Кучерявій за турботу про нашу родину, що знайшли для моїх діток інструмент. Дякую родині Ковтун із с. Матусів, що подарували омріяне фортепіано дівчаткам. Дякую старості села Сигнаївка, Оксані Авер’яновій за організацію доставки і встановлення музичного інструменту", — так написала на своїй сторінці facebook Світлана Свиридюк, прийомна мама багатодітної родини", - йдеться у повідомленні Шполянської міської ради.