РАЙОННИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЩОТИЖНЕВИК «ШПОЛЯНОЧКА+» ОГОЛОШУЄ ТВОРЧИЙ ФОТОКОНКУРС НА ТЕМУ «МОЯ КВІТУЧА УКРАЇНА»

Щотижневик «Шполяночка+» оголошує конкурс для творчих, активних, небайдужих представників громади на кращу світлину, яку можна супроводжувати висловами, поетичними рядками, закликами на патріотичну, проукраїнську тематику. Кращі ідеї публікуватимуться на сторінках газети та на сайті нашої газети. Єднаймось навколо української національної ідеї!

Представляємо першу учасницю конкурсу: мила шполяночка, п’ятирічна Ліза Дзюбенко, вихованка старшої групи міського дитячого садочка «Калинка». Життєлюбна, допитлива, активна і творча юна особистість — завжди бере участь у всіх заходах дитсадка, танцює в танцювальному колективі «Еліт» (керівник — Леся Осадчук), декламує вірші, співає. Безмежно любить свою Україну, всім серцем мріє про мир і злагоду у ній і щастя своєї родини. «Квітуча Україна!» — такою є мрія маленької україночки.

Роботи на конкурс приймаються за адресою: м. Шпола, вул. Леніна, 4, ДКЗ «Готель «Шпола-центр», кімн. 313, редакція інформаційного щотижневика «Шполяночка+». E-mail: shpolyanochka@mail.ru