Районний «ЛНЗ» здобув вольову перемогу та одноосібно очолив таблицю РЛФЛ

У 4 турі Регіональної любительської ліги (об’єднаного чемпіонату сусідніх районів) лебединський колектив переміг конкурента за першу сходинку – ФК «Шевченків край» з Водяницької ОТГ.

Днями в Лебедині зустрічались лідери РЛФЛ. Обидві команди після 3-х турів набрали по максимуму – 9 очок. Перемога лебединцям далась вкрай важко. «ЛНЗ» хоч і володів весь матч ініціативою, але гості зі Звенигородщини в першому таймі реалізували свої два моменти, пішовши на перерву перемагаючи 2:0.

Варто відзначити, що свій другий м’яч гості забили перебуваючи в меншості – за рахунку 0:1 в складі гостей був вилучений воротар за фол «останньої надії». Весь другий тайм лебединці провели в атаках, утім відзначитись змогли лише в середині другого тайму – м’яч з пенальті забив В’ячеслав Полтавець.

Декілька гарних моментів мав «дебютант» лебединців Олександр Ковпак, але відзначитись тренеру головної команди «ЛНЗ» в сьогоднішньому матчі не вдалось.

Зрівняти рахунок господарі змогли на 35 хвилині другого тайму – відзначився кращий бомбардир «ЛНЗ» – Лимар Денис. Варто відзначити команду «Шевченків Край», яка самовіддано захищалась в меншості майже весь другий тайм. За 5 хвилин до закінчення основного часу 3-й м’яч за лебединців забив ще один “дебютант” Калініч Андрій. І вже в компенсований час дубль оформив Лимар Денис. Таким чином важка перемога ЛНЗ – 4:2 над прямим конкурентом дозволила ЛНЗ одноосібно очолити таблицю після 4-х турів.

В інших матчах туру «Катеринопіль» мінімально поступився «Скотаревому» з рахунком 3:4, а звенигородська «Громада» буквально знищила «Матусів» - 7:1, який після чотирьох турів йде останнім з нулем очок в таблиці