Що за постріли було чути на подвір’ї гімназії?

29 квітня містом поширились чутки, що нібито на території міської гімназії бачили якогось невідомого молодого чоловіка, який стріляв із пістолета у вікно приміщення туалету, що знахо­диться на подвір’ї школи...

Щоб прояснити, що ж насправді сталося на території цього на­вчального закладу, 30 квітня «Шполяночка+» звернулась за ко­ментарями до начальника Шпо­лянського РВ УМВС Вадима КУТО­ВОГО:

― Вчора до чергової частини Шпо­лянського РВ УМВС надійшов виклик із міської школи №3-гімназії щодо подій, які стались на подвір’ї шко­ли. Тобто, перебуваючи на території школи, молодий чоловік здійснив декілька пострілів із пневматичної зброї. Ця особа встановлена, пістолет вилучений. Чоловік сам з’явився до чергової частини міліції, поки чергова група проводила відпрацювання на території школи.

Це житель району, який пояснив свої дії тим, що неакуратно поводився з цим видом зброї, чим пошкодив скло одного із приміщень школи. Щодо цієї особи проведені певні профілактичні заходи, складено матеріал про адміністративне правопорушення, який направлено до суду. Зброя, яку ви­користовував молодик, дозволена до вільного обігу і її може купити будь-яка особа без пред’явлення спеціальних документів.

Лариса БАЧИНСЬКА.