Шполянські депутати вирішували питання підтримки лікарні та земельних ділянок учасникам ООС/АТО

Бюджет

Вносячи зміни до бюджету міської громади на 2021 рік, депутати розподілили вільний залишок бюджетних коштів на суму   понад 2 млн. 300 тис. грн. Кошти у сумі майже 1 млн. 600 тис. грн підуть на оплату енергоносіїв всіх закладів і установ комунальної власності громади та понад 760 тис. грн спрямують Лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків. 

Освіта

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства найменувань та установчих документів закладів освіти Шполянської громади депутати схвалили рішення змінити назви закладів І-ІІІ ступенів на ліцеї та затвердили нові Статути 6 закладам загальної середньої освіти сіл громади. Відтепер ці сільські школи матимуть назву — Васильківський ліцей, Водянський ліцей, Журавський ліцей, Лебединський ліцей № 1, Лебединський ліцей № 2, Сигнаївський ліцей. Також 4 сільським закладам освіти І-ІІ ступенів змінили назву на гімназії— Лебединська гімназія № 3, Скотарівська гімназія, Кримківська гімназія, Надточаївська гімназія. 

Задля забезпечення належних умов навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної та дошкільної освіти громади внесли зміни до штатних розписів і ввели посади асистентів вчителя та вихователя у заклади з інклюзивною формою навчання. 

Земельні ділянки учасникам ООС/АТО

Депутати прийняли рішення, які стосуються надання земельних ділянок учасникам ООС/АТО, передбачених Законом України. 

▪️10 учасників бойових дій міської громади отримали дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і 2-м особам затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

▪️Також, на цьому засіданні депутати підтримали проєкт рішення, яке ініціював міський голова Сергій Кравченко стосовно передачі земельної ділянки державної власності площею 1,0 га у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, а саме — арт-об’єкт «Серце України» (Географічний центр України) з цільовим призначенням для іншого історико-культурного призначення, що розташована за межами с. Сигнаївка, на території Шполянської ОТГ.