Шполянщина втратила вірного сина України!

Від імені громади Шполянського району редакція газети «Шполяночка+» висловлює щирі співчуття сім'ям Бабанів, Корнієнків, Сідлецьких з приводу загибелі під час атаки терористів на літак ІЛ-76 їх сина, внука, племінника — командира відділення, сержанта Віталія Юрійовича БАБАНА.

Мама Віталія, Оксана, та сестра Іра проживають нині в селі Олексіївка Добровеличківського району Кіровоградської області, батько Юрій Бабан, рідний дядько Віктор Бабан і двоюрідний дядько Михайло Сідлецькийзі своїми сім'ями проживають в селі Лебедин Шполянського району. Бабуся і дідусь — Корнієнки Любов Василівна і Олексій Іванович, у яких часто проводив свої дитячі і юні роки Віталій, проживають у Лебедині на Хуторі Орлова.

Загибель молодого українського воїна, нашого земляка, — велика і непоправна втрата не лише для рідних і близьких, а й длявсієї України. Українці в скорботі, і це додає рішучості у прагненні подолати окупантів і звільнити рідну землю від свавілля бандитсько-терористичних формувань на сході країни.

Українці у всіх поколіннях пам’ятатимуть величний подвиг своїх захисників. Вічна і безсмертна слава Героям! Герої не вмирають!