Служба з надзвичайних ситуацій проводить рейди

    Щоб не допустити виникнення пожеж під час збирання врожаю з початку жнивної кампанії інспекторським складом Шполянського райвідділу Управління ДСНС України у Черкаській області разом з представниками сільгоспуправління Шполянської райдержадміністрації проводяться рейди місцями збирання, зберігання та переробки зернових культур.

Головна мета цих заходів — посилення рівня відповідальності усіх зацікавлених відомств та організацій до проблеми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у пожежонебезпечний період. Під час зустрічей з керівництвом та персоналом господарств району проведені бесіди та протипожежні інструктажі щодо вжиття усіх можливих заходів для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час збирання нового врожаю.

На фото:

Головний інспектор Шполянського райвідділу Управління ДСНС України у Черкаській області  Олександр Авраменко і провідний інспектор Костянтин Антонов проводять бесіду щодо зернозаготівельної кампанії з керівником ПАТ «Сигнаївський комбінат хлібопродуктів» М. Полтавцем.

 Огляд стану зернозбиральної техніки СПОП «Відродження» проводить провідний інспектор В.Бухтій разом із директором В. Михальченком.