Тренажери, що замінять спортзал

Відтепер жителі громади мають можливість тренуватися на новому спортивному майданчику у міському парку дитячого дозвілля. Тренажери оновили завдяки субвенції, яка надійшла з державного бюджету за сприяння народного депутата України Сергія Рудика. Про це повідомляє прес-служба Шполянської міської ради ОТГ.

За основу взяли старий майданчик, на якому демонтували старі конструкції, а на їхньому місці встановили 12 нових вуличних тренажерів із регульованим навантаженням, призначених для використання в умовах відкритого простору. Відтепер спортивна площадка включає в себе декілька видів тренажерів: «Біцепс», «Присідання», «Прес», «Гантельний ряд», «Відведення ноги назад», «Лижний хід», «Горизонтальний жим», «Жим вгору».

Встановлені тренажери цілком та повністю надають можливість замінити повноцінне тренування у тренажерному залі, — запевняють у міській раді.

Старі ж демонтовані тренажери знайшли своє призначення в іншому місці. Частину з них розмістили у парку на Мар’янівському масиві, інші — на спортивному майданчику біля Шполянського центру культури та дозвілля. Тож прихильники здорового способу життя, які проживають у віддалених від центру мікрорайонах міста, теж матимуть можливість для занять спортом. 

Допомогли зі встановленням старих тренажерів на Мар’янівському масиві — депутат міської ради Ігор Постернак та шполянин Микола Сімак, біля Центру культури та дозвілля — депутат міської ради Дмитро Тищенко.

Ганна ШВЕЦЬ