Цьогорічні новорічні свята у Шполі стали особливими

Ось і прийшов до нас Новий 2016 рік, якого з нетерпінням чекали всі, а особливо — діти. Цьогоріч наше місто провело зимові свята по-особливому. В центрі Шполи за ініціативи шполянських благодійників й досі панує справжнє диво.

А розпочалось усе зі ство­рення резиденції Святого Ми­колая в дитячому парку міста. Завдяки підтримці Лебединсь­кого насіннєвого заводу, які підтримали ініціативу міського го­лови Шполи Сергія Кравченка та голови районної ради Олександра Кузуба, на шполян тут очікувала справжня казкова феєрія: яскра­ва ілюмінація, казкові герої, при­краси та відповідний інтер’єр в самих будиночках резиденції. Протягом тижня (з 13 по 18 грудня) в резиденції діяли безкоштовні майстер-класи з виго­товлення новорічних іграшок, а також уроки з вокалу, які могли
 відвідати усі бажаючі маленькі шполяни. Велика вдячність за це народним майстриням: Інні Вовк, Аллі Самойленко, Людмилі Ковіці, Ользі Задворській, Юлії Душці, Ірині Заскалеті, Світлані Борутенко, Тетяні Димніч т а м у­зичним керівникам Валентині Ка­ландирець і Оксані Присяжній.

Діти учасників АТО, діти-сироти, діти-інваліди та інші маленькі шпо­ляни змогли безкоштовно подиви­тися лялькову виставу Черкась­кого академічного театру ляльок «Півник і Соняшник».

Не менш яскравою цьогоріч вдалося зробити і централь­ну площу міста: головну ялин­ку та центральну алею Шполи (вулиця Леніна), де 19 грудня у День Святого Миколая відбулось ще одне святкове дійство для ма­леньких і дорослих шполян. Ми вдячні всім, хто долучився до цієї доброї справи та надав кошти для створення новорічного дива: Лебединському насіннєвому за­воду, депутатам міської ради від фракції Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»: Вади­му Логвінову, Михайлу Бога­чу, Дмитру Тищенку, Сергію Кисленку, Наталії Замотайло, Олегові Кошовому, Сергію Мальчику, Ігорю Постернаку, Марії Тищенко, Шполянській районній раді.

Колектив Шполянської міської ради дякує директору СТОВ «Агроспілка» Ігорю Романен­ку та директору виробничого підрозділу цього підприємства «Шполянський хлібзавод» Ігорю Матіці, які безкоштовно на­дали ялинку для міста. Ми також дякуємо працівникам комуналь­них підприємств «Благоустрій» і «Комунальник-сервіс» за до­помогу в прикрашанні резиденції Святого Миколая, головної ялин­ки міста та центральної алеї.

Варто згадати і про феєричне свят­кування Нового року, яке розпочалось опівночі 1 січня біля головної ялинки Шполи за ініціативи активної молоді міста та за фінансової підтримки мера Шполи. Організував новорічну дискотеку Дмитро Поперечний, яко­му допомагали шполянські школярі. Найактивніші з них: Олександр Сімак, Максим Токаєвський та Іван Заболотній.

Також цьогоріч у сесійному залі міськради Шполянська районна організація Товариства Червоного Хреста України спільно зі Шполянсь­ким будинком школярів, за підтримки керівників міської та районної ради, вже традиційно провели благодійний захід «Святий Миколай — дітям!». На святі голова РО ТЧХ Тетяна Тимошенко підбила підсумки районного конкурсу дитячої творчості «Українська ялинкова іграшка» серед дітей з обмеженими можливостями. Роботи учасників конкурсу і досі при­крашають головну ялинку Шполи.

Так само традиційно за ініціативи директора міського будинку культури Лідії Поліщук і приватного підприємця Галини Присяжненко було проведе­но конкурс новорічної іграшки «Зро­би своїми руками». Свято відбулося за підтримки голови Шполи Сергія Кравченка, ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», приватного підприємця Андрія Луцика та інших.

Колектив Шполянської міської ради щиро дякує всім за співпрацю, підтримку та перейняття благодійної естафети із покращення Шполи.

Дай Боже вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай ваші підприємства процвітають,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно вас вітаєм!