У Черкасах попрощалися із захисником з Калинополя

У Черкасах попрощалися із загиблим захисником, солдатом Валентином Бабенком, уродженцем Калинопільської громади.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Валентин проходив військову службу на посаді номера обслуги протитанкового взводу. Загинув у Донецькій області, отримавши осколкові ураження, внаслідок скидання боєприпасів з БпЛА противника.

Військовий народився у селі Новоселиця, Катеринопільського району, Черкаської області. Він закінчив Катеринопільську загальноосвітню школу. У Буцькому політехнічному професійному ліцеї здобув професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування та водія автотранспортних засобів категорії С. Проживав у Черкасах. Працював у автосервісі. Служив у війську за контрактом.

"Валентин віддав своє життя за нашу свободу, за мирне небо, за майбутнє наших дітей. Його сміливість і самопожертва назавжди залишаться в наших серцях", — написали співчуття у соцмережі від Калинопільської селищної громади.

Коментарі