У Нечаєвому вміють і працювати, і свято влаштувати

 День Святої Покрови в Україні — одне із найвеличніших духовних свят, а в Шполянському районі не в одному селі цього дня відзначають День села і храмове свято. Серед їх числа — Нечаєве.

Ще зовсім недавно ми неодноразово ставали свідками того, як нечаєвці вміють об’єднувати свої зусилля для спільного блага. Проводити народну толоку з наведення благоустрою — тут справа традиційна. Новий сучасний дитячий майданчик, придбаний коштом сільської ради, встановлювали нещодавно разом власними силами, також засипали вибоїни на дорогах, облагороджували територію біля ставка. А в день свята зібралися, щоб весело і радісно провести час. Дитячий гамір на майданчику свідчив про недаремно вкладену працю, радував кожного за комфорт для молодшого покоління.

 А в сільському будинку культури, святково вбраному прикрасами, місцеві аматори художньої самодіяльності та учнівсько-педагогічний колектив Нечаєвського НВК подарували односельцям чудову концертну програму.

Козацька каша та юшка, приготовані в польових умовах в центрі села, кожному до душі смакувала, а щире спілкування додало наснаги втілювати ще більше ідей на благо рідного села. А головними соцпартнерами нечаївців, які підтримують завжди фінансово будь-який захід у селі є директор СТОВ «Іскра» Сергій Ніковський та приватний підприємець Олександр Павловський.

Ганна ШВЕЦЬ