Юлія Тимошенко: «Парламент має жорстко відреагувати на корупцію в НАК «Нафтогаз»

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає парламент створити Тимчасову слідчу комісію щодо перевірки законності витрачання коштів, які держава отримує від громадян за газ. Про це вона заявила на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«НАК «Нафтогаз» подав свій фінансовий план в уряд і оголосив «нові параметри знищення українців». Так, у цьому фінансовому плані запропоновано з 1 червня підвищити ціни на газ для людей на 60% (до 11 тис. грн за тис. куб. м), а потім восени — ще на 5%. Це вбивство українських родин! Куди підуть ці гроші і хто буде ними користуватися?» — обурилась політик.

Вона також зауважила: компанія «Нафтогаз», яка нічого не робить — не видобуває і не транспортує газ, «заробила» майже 40 млрд грн чистого прибутку за рахунок українських родин.

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду терміново ухвалити проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки законності витрачання коштів, які держава отримує від громадян від сплати за газ, який зареєстрований ще три роки тому.

 «Парламент має показати: чи є він корупційним угрупуванням, яке є співучасником всіх злочинів, чи ні», — заявила вона.