У Шполі купили автобус для новоствореного комунального автопарку

У Шполі влада придбала новий автобус, який згодом здійснюватиме перевезення людей на території громади. Транспортний засіб обійшовся в 3 мільйони 150 тисяч гривень виділених коштів із міського бюджету.

Маючи дефіцит рейсів на міських і приміських маршрутах, у міській раді вирішили створити власний муніципальний транспорт на базі комунального підприємства «Комунальник». Тривалий час жителі громади самотужки дістаються із села у місто або навпаки, а шполяни постійно їздять у переповнених автобусах.

Автобус ISUZU вже заїхав до автопарку комунального підприємства. Салон розрахований на 35 місць (враховуючи стоячі місця), з яких 17 – сидячі, обладнаний для перевезення осіб з інвалідністю.

Наразі у міській раді розпочали процедуру отримання ліцензії на перевезення пасажирів, завершення якої очікують через місяць. Незабаром закуплять ще декілька автобусів і суттєво розширюватимуть сферу муніципального транспорту у громаді.

"Ми разом із фахівцями і депутатами міської ради прагнемо однієї цілі: полегшити мешканцям громади питання міських і приміських перевезень, вже запланували витрати із бюджету, щоб запустити власний громадський транспорт. Щоб люди мали можливість їздити на роботу і навчання, у лікарню і соцустанови, або навіть зняти пенсію в банкоматі селяни змогли дістатися міста, - сказав виконуючий обов’язки міського голови Олег Кошовий.

За інформацією Шполянської міської ради