Вагу фур перевірятимуть нові лабараторії

Черкащина отримала три мобільні лабораторії з габаритно-вагового контролю на базі автомобілів «Опель», котрі «ловитимуть» перевантажені фури на дорогах області. Як повідомляють в управлінні Укртрансбезпеки у Черкаській області, сучасні спеціалізовані лабораторії, обладнані за останнім словом техніки, суттєво посилять контроль за пересуванням великовагових транспортних засобів на автодорогах області, а інформація про порушників автоматично надходитиме на сервер центрального офісу Укртрансбезпеки.

 У Черкаській обласній державній адміністрації розповідають, що вже незабаром будуть готові до роботи два відремонтовані майданчики для проведення габаритно-вагового контролю автотранспорту. За словами заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, наразі стоїть актуальне завдання, окрім проведення термінових ремонтних робіт на дорогах області, не допустити їх руйнування.

— Пересувні лабораторії будуть працювати не тільки на виявлення порушників вантажних норм, а й забезпечуватимуть й інші види контролю. Втім, щоб розмістити пересувні комплекси, необхідно подбати про обладнання спеціальних майданчиків, — наголошує Костянтин Омаргалієв. — Таких, уже готових до габаритно-вагової роботи, місць на дорогах області два — поблизу Умані та Золотоноші. Ще один будують на 40-му кілометрі дороги Золотоноша — Черкаси — Сміла — Умань. Цілодобовиий контроль за порушеннями вагових норм вестимуть спеціалісти управління Укртрансбезпеки у Черкаській області.