Відтепер на вулиці Танкістів та Степана Бена — новенький асфальт

Минулого тижня заасфальтували вулицю Танкістів та провели капітальний ремонт ІІ ділянки міської вулиці Степана Бена. Капітальний ремонт здійснили за кошти, які виділили із міського бюджету громади.

Жителі вулиці Танкістів дуже переймалися тим, що вулиця не мала асфальтного покриття, адже в негоду їм було важко діставатися до центральної частини міста, де переважно знаходяться всі об’єкти соціальної інфраструктури. Відтепер їхні турботи в минулому — новенький асфальт, протяжністю майже 450 м і прикрасив цю вулицю, і додав комфорту його жителям.

Міський голова Сергій Кравченко разом із депутатом міської ради ОТГ від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Наталією Пресліцькою оглянули та проконтролювали процес капітального ремонту дорожнього покриття.

— Минулого року на моєму окрузі було заасфальтовано вулицю Івана Кожедуба, а нинішнього року — вулицю Танкістів, яка була вже у досить плачевному стані і розмивалася водами, — каже Наталія Пресліцька.

На цьому окрузі ремонту чекають ще вулиця Разіна та Ушакова.

Працівники дорожньої служби заасфальтували і ІІ ділянку вул. Степана Бена — 1020 кв. м протяжністю 250 м і шириною 3,5 м дорожнього полотна, на що із міського бюджету виділили майже 500 тис. грн.

На місці будівництва нової дороги були присутніми заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь та депутат по цьому виборчому окрузі Лідія Маєтна.

Перевіряючи якість виконання робіт підрядників, міські владці почули подяку майже від кожного мешканця подвір’я, адже асфальтована вулиця – одне з пріоритетних завдань, поставлених жителями своєму депутату.