Вона для багатьох є взірцем порядного і професійного державного службовця

Понад двадцять років своєї трудової діяльності Віра Микитівна Лимар присвятила державній службі. Працюючи головним спеціалістом відділу освіти Шполянської районної державної адміністрації, вона неодноразово за ці роки була відзначена нагородами різних рівнів за сумлінну безперервну працю, високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району. Саме за професійний підхід до поставлених під час роботи завдань, принциповість і точність поважають її колеги та весь освітянський загін Шполянщини.

Віра Микитівна народилася 1961 року в с. Турія Новомиргородського району Кіровоградської області, трудову діяльність розпочала у 1983 році на посаді вчителя математики Туріянської 8-річної школи. А з 1 червня 1993 року і понині працює державним службовцем на Шполянщині.

Має вже стажу державної служби 22 роки, а загального — понад 30 років. Віра Лимар завжди сумлінно виконує свої службові обов'язки, володіє глибокими, міцними і всебічними знаннями на дорученій ділянці роботи, виявляє високий рівень професіоналізму, творчо ставиться до вирішення практичних завдань в освітній галузі, здат­на генерувати обґрунтовані ідеї та пропозиції, які заслуговують на увагу, сприяє їх реалізації. Відзначається загальною культу­рою, моральними якостями, що є прикладом для наслідування. Вимоглива до себе і оточуючих, користується незаперечним і за­служеним авторитетом серед колег, які одноголосно стверджу­ють: саме такими якостями пови­нен володіти державний службо­вець, який в народі користується довірою і повагою!

Тож з нагоди професійного свята колеги надси­лають Вірі Микитівні найкращі по­бажання та здійснення всіх мрій та задумів!

Ганна ШВЕЦЬ.