Як діятиме програма підтримки контрактників із ЗСУ

Програма для військових

   Як ми вже повідомляли, одним із перших питань, винесених на першу сесію міської ради Шполянської ОТГ було затвердження Програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та членів їх сімей в Шполянській об’єднаній територіальній громаді.

    Жителі Шполи та сіл Шполянщини цікавляться, як саме діятиме програма і який передбачає фінансовий ресурс.

   Як пояснила секретар Шполянської міської ради Тетяна Каландирець, програму прийнято з метою підтримки та матеріального забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та членів їх сімей.

   —  Це є цільова програма на період 2017 року, — зазначила Тетяна Валентинівна. —  Нею передбачається надання одноразової грошової матеріальної допомоги у сумі 10 тис. грн. особам, які зараховані з 01.01.2017 року на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України або членам їх сімей (дружина, мати, батько). Фінансування програми здійснюється за рахунок видатків міського бюджету Шполянської ОТГ, передбачених на 2017 рік та інших  джерел  фінансування, не заборонених законодавством України, згідно списків військовослужбовців військової служби за контрактом, що уклали контракт у 2017 році, наданих районним  військовим комісаріатом.