Юні кримківці побували на екскурсіях у пожежній частині, в музеї та у міській раді

    Понад сорок вихованців пришкільного табору «Сонечко» Кримківського навчально-виховного комплексу віком від 7 до 14 років упродовж тижня побували на різних екскурсіях у місті Шпола. Поїздку дітвори на пізнавальний відпочинок до міста організувала Шполянська міська рада.

   У адмінцентрі міської об’єднаної громади юні кримківці відвідали  пожежну частину Шполянського РВ ГУ МНС, історико-краєзнавчий музей, Шполянську міську раду. Побували на виставі «Булька, Соломинка і Черевичок» у ляльковому театрі «Жайвір» та взяли участь у різних розважальних програмах, які щодня проводяться у Казковому містечку міського парку дитячого дозвілля.

    Під час екскурсії в пожежній частині діти ознайомились із однією з найскладніших і найнебезпечніших професій — роботою працівників служби порятунку.

   Співробітники пожежної охорони розповіли кримківським учням правила пожежної безпеки та способи гасіння пожежі. Також рятувальники показали транспорт спеціального призначення, службові приміщення пожежної частини, предмети бойового одягу. Великий інтерес у малечі викликала пожежна машина МНС, в якій, окрім пожежного обладнання, є все необхідне для порятунку людей з різних надзвичайних ситуацій.

    Уявляючи себе справжніми рятувальниками, дітлахи разом із пожежниками залюбки фотографувалися на пам’ять у пожежному автомобілі та з бойовим спорядженням.

  Наступного дня вихованці кримківського пришкільного табору «Сонечко» відвідали Шполянський історико-краєзнавчий музей. Працівники музею підготували до уваги гостей декілька експозицій.

   В залі старожитностей діти разом із вихователями побачили прикраси та підвіски часів Київської Русі, давньослов’янський лунник, фібули та інші артефакти, знайдені на території Шполянського району. Музейні експозиції ознайомили малюків з історією Шполи, козацькою добою, видатними особистостями району.

   Виконуюча обов’язки директора історико-краєзнавчого музею Діана Кузьменко провела дітлахів окремими залами, в яких представлені період Другої світової війни та війни в Афганістані. Також відвідувачі оглянули експозицію «Грошові знаки країн світу», де зібрано понад 700 експонатів.

   В інші дні тижня кримківські малюки залюбки розважались на цікавих ігрових заходах, організованих у міському парку дитячого дозвілля та побували на виставі у місцевому театрі ляльок «Жайвір».