З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця.
Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити промисловість та будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт та зв’язок, інші галузі економіки.
У цей день слова вдячності ми адресуємо енергійним, ініціативним людям району, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої Шполянщини.
Серед них — Світлана та Владислав Плахотнюки, Віктор Сушко, Анатолій Рябоконь, Павло Мальчик, Володимир Плохута, які розширюють своє виробництво, створюють робочі місця, виплачують працівникам достойну заробітну плату, вчасно сплачують податки.
Підприємці нашого району — це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту та процвітання рідного міста, району.
Ми щиро вдячні вам за те, що ви не стоїте осторонь життя Шполянщини, берете активну участь в усіх ра-йонних заходах, і нині — в цей нелегкий для країни час — допомагаєте закладам освіти та охорони здоров’я, мобілізованим військовим та переселенцям зі Сходу країни.
Активно долучаються до добрих справ підприємці П. Мальчик та колектив його працівників, С.Плахотнюк та В. Плахотнюк, В.Плохута, І. Кукуруза, М. Собеннікова, О. Валенціонок, О. Власенко, С.Данілов, І.Лященко, О.Вовк, Н.Лога, Б.Фоменко та О. Фоменко, ПП «Нік».
Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам миру, невичерпної енергії, натхнення та здійснення задумів, мудрості у справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Ірина БЕРЕЗА, перший заступник голови райдержадміністрації;
Іван СКОРИК, голова районної ради;
Віктор ЗАСКАЛЕТА, міський голова.