За габаритним транспортом встановлять контроль

Все для того, аби уникнути перевантаження автошляхів Черкащини.

— З 1 червня Укравтодор рекомендував усім регіонам країни застосувати тимчасове обмеження руху великовагового транспорту при підвищенні температурного повітря вище 28 градусів, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв. — А також посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах загального користування в області.

Недотримання автоперевізниками вагових норм призводить до погіршення якості доріг на Черкащині. Замість граничних 24 і 40 т, по дорогах області їздять вантажівки із загальною масою 60—70 т, трапляються і рекордсмени — понад 100 т.

В управлінні транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА повідомляють, що контролюватимуть рух великовагового транспорту працівники Національної поліції, управління Укртрансбезпеки в області. Крім того, рекомендовано управлінню агропромислового розвитку ОДА, управлінню лісового та мисливського господарства провести відповідну роботу з відправниками вантажів про дотримання норм.

Слід зазначити, що на шляхах області встановлена достатня кількість дорожніх знаків, що інформують учасників руху про заборони при підвищенні температури повітря.