Завершився чемпіонат області з боксу серед школярів

Боксерська зала КДЮСШ «Вікторія» прийняла чемпіонат Черкаської області серед школярів, жінок, жінок-молодь та юніорок. Загалом у змаганнях прийняло участь 91 боксер з 6-ти районів області, де розвивається бокс. Команда боксерів Матусівської дитячо-юнацької школи в складі 5-ти вихованців також приймала участь у чемпіонаті, яка гідно представила Шполянщину на ринзі, здобувши дві срібні і одну бронзову нагороди. Другі місця вибороли Богдан Пахолко (2002 р.н., вагова категорія 35 кг) та Віктор Пастушенко (2003 р.н., вагова категорія 33 кг). Навчаються юні боксери в Шполянському НВК «ЗОШ І—ІІІ ст. №2-ліцей». Третє місце здобув Дмитро Смішко (2001 р.н., вагова категорія 46 кг), який навчається в Мар’янівському НВК.

Команду підготував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ з боксу Віктор Назаренко. Чемпіонат проходив за підтримки президента Федерації боксу Черкаської області, депутата Черкаської міської ради Сергія Тищенка та народного депутата України Віктора Вовка.

Адміністрація Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи щиро дякує за неодноразову допомогу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту приватному підприємцю Ігорю Кукурузі та очільнику ШполянськоФутбольний го лісництва Олександру Хорвату.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.