ЗІ СВЯТОМ!

 Шановні підприємці, дорогі земляки!
Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем підприємця!
Сьогодні підприємництво відіграє особливо важливу роль у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства. Практично на ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Роз­виток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати низку найактуальніших соціально-еко- номічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця.
Саме ви сьогодні найбільше допомагаєте нашим землякам, які перебувають в зоні АТО і саме завдяки вашій фінансовій підтримці в районі реалізується більшість соціальних проектів.
Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особи­стому житті. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять.
Миру всім вам і добробуту!
Шполянська організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Шановні підприємці Шполянщини!
Щиро вітаю вас зі святом―Днем підприємця!
Сьогодні бізнес став важливим фактором соціально-економічного розвитку держави. Підприєм- ництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються з кожним ро­ком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток нашого району, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товара­ми і послугами.
Висловлюю вам вдячність, що підтримуєте на­ших земляків, котрі захищають нашу державу на сході країни, що допомагаєте вирішувати багато соціальних проблем району.
Знагоди свята зичу усім підприємцям Шполян­щини витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я, благополуччя, мирного неба вам і вашим родинам!
Володимир ПОТАПЕНКО,
голова Шполянської райдержадміністрації.