ЧИ МОЖЛИВО ПРИТЯГНУТИ ДО СЕБЕ УСПІХ

Якщо вам конче треба стати щасливими, пропонуємо рецепти того, як цього досягти!

- Живіть у очікуванні доброго. Відкиньте ниття з приводу того, що вам «вічно не щастить» і що «завтра буде все погано».

Запам’ятайте: чим більше ви думатимете про те, що попереду вас чекає радість, тим більше ви притягуватимете до себе удачу.

- Нівелюйте невдачі. Так не буває, щоб людину жодного разу не спіткала невдача. От тільки по-справжньому щасливі люди вміють ставитися до неї, як до якогось прикрого непорозуміння, а не як до трагедії всього життя. Сприймайте свою поразку в чому-небудь як передвістя прийдешніх перемог.

- Міняйтеся. Вам здається, що ваші принципи не дозволяють вам чинити по-іншому? Спробуйте бути непослідовними і непередбачуваними, міняйте старі схеми та переконання. Адже сенс життя — у постійних змінах. Хто вам сказав, що, скажімо, принцип ніколи не знайомитися в соцмережах — єдино правильний? Спробуйте його порушити і подивитися, що з цього вийде.

- Шукайте хороші прикмети. Люди за сотні століть понавигадували собі масу поганих прикмет: і про чорну кішку, і про порожні відра.

Чому б вам не придумати свої власні, щасливі прикмети? Наприклад, що якщо ви побачите лелеку, то вам обов’язково пощастить.

- Слухайте поради. Уважно вислухайте все, що вам порадять оточуючі, а потім — запитайте себе: «Як я хочу вчинити насправді?» І дійте згідно зі своїм бажанням, а не розумним порадам!

- Експериментуйте. У вас живе маса ще невивчених вами талантів і здібностей, от тільки ви поки ніяк їх не проявляєте. Постарайтеся пробувати різні, невідомі раніше справи і заняття.