Танець — це їхнє життя: «Еліт» святкував 15-річчя

Якщо живопис – це «неповторний дотик до душі», то танець – це живопис у русі. Як ще можна без слів, легким порухом, викликати непідробні емоції, сміх чи сльози? Лише танцюристам відома відповідь на це питання.

30 червня у ККК «Космос» шполяни мали можливість спостерігати за хореографічною містерією, адже зразковий аматорський колектив студії сучасного танцю «Еліт» святкував своє 15-річчя.

Протягом 15 років існування колектив об’єднав безліч юних талантів, які за покликом серця і душі дарували своє високе мистецтво людям. Незмінною наставницею та керівником колективу є Леся Осадчук. Сьогодні це – талановитий керівник, вимоглива до себе та своїх підопічних. Вона самостійно створює танцювальні композиції, сюжети та постановку танців. Особливий мистецький смак проявляється у підборі сценічних костюмів, які є яскравим відображенням та доповненням хореографії.

Вона пригадує, як зародився спочатку маленький колектив, трохи більше 10-ти осіб, але завдяки наполегливій праці і виснажливим тренуванням танцюристи змогли стати колективом, який знають не лише на місцевому рівні і в Україні, а й далеко за її межами.

На сцені виступили діти всіх вікових категорій колективу — від 3-х до 17-ти років, а також «випускники» 2012-2018 років. Останні провели посвяту малят до колективу, дали настанови та згадали початок свого танцювального шляху. Малеча так старанно і енергійно намагалась передати вивчені рухи, що у глядачів перехоплювало подих. Загалом концерт пройшов у теплій та невимушеній, але водночас запальній та енергійній атмосфері.

Батьки та рідні хвилювались за своїх чад і пишались їхніми успіхами.

— Щоразу хвилююсь, щоб у моєї доньки вдалося. Не шкодую, що обрали саме цей колектив, адже бачу, як їй подобається. Взагалі, танці для дітей просто необхідні. Для підтримки фізичного стану, розвитку комунікабельних навичок, впевненості. Сподіваюсь, що колись моя донечка також буде випускницею танцювального колективу «Еліт», — каже мама Світлана.

Ювілейний концерт «Еліту» став яскравим доказом високої виконавської майстерності учасників ансамблю та їхнього керівника. Танцювальні номери захоплювали глядачів та запалювали їхні серця. Кожний номер був по своєму оригінальним та цікавим.

Слова подяки та побажань – невід’ємний атрибут кожного дня народження, навіть якщо це іменини колективу. З вітальним словом до «елітівців» звернувся міський голова Сергій Кравченко. Він побажав юним танцівникам подальших творчих злетів, завзяття і наснаги, нових гучних і колоритних перемог та подарував з нагоди ювілею розкішний святковий торт.

ТЕТЯНА ПРИХОДЬКО