У Кримках оновлюється будівля будинку культури

Чотири нових вікна напередодні свята Нового року встановили у Кримківському будинку культури. Міська влада поступово розпочала оновлення старого приміщення, яке в зимовий час слугує єдиним осередком для дозвілля сільської молоді. 

Нещодавно за бюджетні кошти у заклад культури були придбані нові звукові колонки, на черзі — придбання нового ноутбука. За словами директора СБК Ольги Поліщук, заміна старих вікон це, перш за все, — радісна новина для самих працівників сільського клубу.

— Два нових вікна встановлено у кімнаті, яка слугує своєрідною гримерною, а також там проводять репетиції до свят та концертів, — зазначила пані Ольга. — Ще два енергозберігаючих вікна встановили у фойє будівлі, у цій зоні  розташований комплекс для занять настільним тенісом та більярдом. 

Такі позитивні зміни у селі, яке ввійшло до складу Шполянської громади, почались не лише у сфері культури. Минає місяць, як у корпусі для навчань учнів початкових класів та дітей дошкільного віку Кримківського НВК переобладнали котельну установку.

Як пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь, раніше котельний агрегат був встановлений через стіну від спальної кімнати дітлахів дошкільного віку.

— Це аж ніяк не відповідає правилам техніки безпеки та охорони праці, — зазначає Віталій Володимирович. — Тому, щоб попередити негативні наслідки, котельне обладнання перенесли в окреме капітально відремонтоване приміщення, яке раніше використовувалось для зберігання твердого палива.