«Улов на мільйон»: ірландські рибалки упіймали рідкісну рибину

Троє чоловіків вирішили з'їздити на рибалку, а повернулися звідти багатіями. Їм на гачок потрапила риба, за яку найкращі ресторани морської кухні готові заплатити мільйони доларів, інформує Ukr.Media.

Троє жителів Ірландії вирушили на рибалку, а повернулися звідти мільйонерами. Даррен О'Салліван, Дейв Едвардс і Хенк Вельдман орендували невеликий катер із вудками та вирішили порибалити у водах Північного Атлантичного океану.

  • Наближався кінець сезону рибної ловлі, тому ми навіть не сподівались, що зловимо кого-небудь, – розповів рибалка-щасливець.

Рибалки вже збиралися згортатися і повертатися до берега, однак за мить одна з вудок дала зрозуміти, що на приманку все-таки клюнув мешканець океану. Рибалки спробували витягнути улов із води, ось тільки це виявилося досить важким завданням. Та рибалкам все ж вдалося здобути перемогу і на поверхні води з'явилася туша рідкісного блакитного тунця, маса якого становила 270 кілограмів.

Цей вид риби вважається елітним делікатесом. Готують таку рибу тільки у найкращих і дорогих ресторанах морської кухні. За попередніми прогнозами, улов трьох друзів оцінюється майже у три мільйони фунтів. Таку рибалку приятелі, певно, запам'ятають на все життя.